Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: pracovníci pro lehkou montáž (elektromechanik), Praha

Pozice:
pracovníci pro lehkou montáž (elektromechanik)
Zaměstnavatel:
Elektropřístroj s.r.o.
IČO:
49356313
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
18900
Popis práce:

MÍSTO VÝKONU : Mezi vodami č.p. 1955/19, Modřany, 143 00 Praha 412
KONTAKT : m.prokes@epm.cz, tel.: 261106336,603500804 (8-18:00 hodin)

Pracovník nemusí mít zvláštní kvalifikaci, musí být manuálně zručný a bude zaškolen

30.000,- Kč + bonusy

Náplň práce: Zpracování účetnictví ve výrobní firmě. Finanční výkazy, DPH, silniční daň. Měsíční a roční uzávěrky. Vedení agendy majetku.

Požadavky: Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici. Velmi dobrá znalost účetnictví, účetních standardů a daňových zákonů. Spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatně řešit problémy.

Zaměstnanecké výhody : příjemné a vstřícné pracovní prostředí. Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění. Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou. Zázemí české firmy se stoletou tradicí

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
PROKEŠ
Telefon:
261106336,603500804
Počet zobrazení inzerátu:
1307×